Hakkımızda
 

Sizlerin mutluluğu bizim geleceğimizdir…

Yakın bir geçmişte yapılan bir araştırma, 1970' de Fortune dergisinde yayınlanan 500 büyük şirketin üçte birinin 1983' e gelindiğinde ortadan kaybolduğunu göstermektedir.

Günümüzde en büyük endüstriyel işletmelerin dahi ortalama ömrü, muhtemelen endüstriyel topluluk içerisinde bulunmuş bir şahsın ortalama ömrünün yarısından azdır.

Bu durumda hayatta kalmanın anahtarının, yeni büyüme kaynakları meydana getirmek, yeni iş olanakları ve organizasyon fırsatlarını sürekli keşfetmek " sınırda deney yapmak " , yani öğrenmek olduğu görülmektedir.

Biz Müderris Turizm Ailesi olarak, Yirmiyedi yıldan bu yana yelkenlerimizi siz değerli müşterilerimizin sevgi ve dostluk rüzgarıyla doldurarak; " mavi yolculuk " yapmaya devam ediyor, sizlerle büyüyor, keşfediyor ve öğrenmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz:

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize herzaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz:

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmaktır.

Temel İlkemiz:

İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunmak ve beklentileri kurumsal yapımıza en uygun şekilde karşılamaktır.

Müderris Turizm Ailesi olarak: " Burada yuvanızdaki sıcaklığı bulacaksınız " diyerek, bazı değerlere haksızlık etmek istemiyoruz. Burada; güleryüzlü profesyonel personel yaklaşımı, dinlence ve eğlence birimleri, her türlü ihtiyaca cevap veren, istenen kalite çizgisini yakalamış hizmeti bulursunuz.

Müderris Turizm, çok önemli bir misyonu yürütüyor: " Kaliteli tatil her gelir gurubuna mensup vatandaşımızın hakkıdır." Kalitenin lüks olmadığı, lüksün de kalite anlamına gelmeyebileceği bilinciyle hareket ediyoruz. Bize göre kaliteli tatil; fiyat - ürün dengesi kurulmuş, vaad edilen hizmetlerin eksiksiz ve zamanında temin edildiği kendi kategorisindeki en iyi seçenekleri sunabilen tatildir. İyi bir tatil gerek vücudunuzun, gerek ruhunuzun en iyi dinlendiği tatildir. Müderris Turizm olarak, tüm tatil hayallerinizi eksiksiz olarak yerine getirmeyi hedefliyoruz. Şimdi;

Farklı Yerlerde, Farklı Keyifler Tatmak İçin

Biraz MOLA VERİN !

Gözlerinizi kapatın ve hayal etmeye başlayın. Şu anda istemez miydiniz karşınızda altın sarısı kumsalla birleşmiş masmavi bir deniz, arkanızda tropik bir orman, güneş yukarıda sımsıcak, pırıl pırıl bir gökyüzü…Dileyin Müderris Turizmden Ne Dilerseniz... Sizler için biz bütün organizasyonu yaptık; vizenizin alımından - otelinize, uçağınıza, transferlerinize kadar. Sizlere sadece gideceğiniz yeri seçmek kaldı…

Kaliteli ve doğru hizmeti verebilmek, müşteri memnuniyetini kazanabilmek tüm firmaların ortak yanı ve çabasıdır. Sektörler kendi alanlarında birbirine benzer, hatta aynı ürünleri kitlelere sunarlar. Birbirine benzer birçok ortak yanı olan bu firmaların içinde bazıları farklı ve tek olma özelliğini kazanırlar. Onları farklı kılan ise özgün çalışması, bakış açısı ve hizmeti sunuş biçimidir…

BAZILARI TEK' TİR…

Portföyümüz hemen her bölgede bulunan, çocuklu aileleri olduğu kadar tek başına seyahat etmeyi sevenlere, gençlere, genç kalmayı becerenlere, spor tutkunlarına, huzuru arayanlara, çılgınca eğlenenlere ve tarih ile iç içe yaşamayı düşleyenlere kadar çok çeşitli tatilci tipi ve beklentisini karşılayabilecek sayı ve özellikten oluşuyor. Kültür turlarından hoşlanan dostlarımız için ise çok hoş sürprizlerimiz var. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyat ve ödeme koşulları ile ülkemizi keşfe çıkabilirsiniz. Paket turlarımızla bütçenizi sarsmayan çözümler ve ödeme seçenekleri bulacaksınız. " Kişiye Özel Tatil " hizmetimiz ile; dilediğiniz yere, dilediğiniz zamanda ve en uygun şartlarla gidebileceksiniz.

Hizmet anlayışımız; " istediğiniz mevsim, istediğiniz zaman, istediğiniz kadar tatil…" yapmanızdır.

Ayrıca üst düzey bir motivasyonla daima bir adım önde olmak için şirketiniz, kuruluşunuz ve bayileriniz ile yapacağınız şirket organizasyonlarında en büyük yardımcınız biziz. Kongre olsun, eğitim semineri olsun, bayi toplantıları olsun bu organizasyonlarda mükemmelliği yakalamanın tek yolu profesyonel bir kuruluşla çalışarak toplantınızın ayrıntılarını sizin yerinize başkalarının düşünmesini sağlamaktır. İşte tam burada biz varız. Amacımız, sizin yerinize düşünen bir ekiple ve sizlerle, toplantılarınızın mükemmelliğini sağlamak…Ayrıntıları bize bırakın, siz sadece konuklarınızla ilgilenin. Kısacası;

" Siz mola verin, biz size profesyonel bir kadroyla çalışmanın keyfini yaşatalım."

"Müderristour" daima misafirlerinin hizmetinde olup, onlar için güleryüz ile güvenilir ve zevkli hizmetler temin eder. Bizimle her merhaba, sürekli bir dostluğun başalngıcıdır. Tatili bir ısyırap olmaktan çıkarıp eğlence haline getirmek isteyen, eğlenirken cebini düşünmek istemeyen misafirlerimiz için biz buradayız...

Size " renkli bir dünyaya, renkli bir tatile, yepyeni bir dinlence dünyasına HOŞGELDİNİZ…" diyor, hayallerinizin ötesinde bir tatil sunabilmek için bizleri aramanızı bekliyoruz.

Bizimle temasa geçtikçe burada yer almayan birçok sürprizle daha karşılaşacaksınız. Hepsi sizlere daha mutlu, daha sağlıklı ve daha huzurlu tatiller yaşatmak için hazırlandı.

Kaliteli ve aynı zamanda ekonomik tatilleri, birinci sınıf mekanlarda yaşayacak ve isteklerinize uygun tatil organizasyonlarını bizde bulacaksınız.

Amacımız Tüketici memnuniyetini ve hizmette kalite önemini bilerek GENÇ, dinamik ekibimizle sizleri huzurlu, rahat, avantajlı, kaliteli, keyifli, rengarenk tatiller yaşatmaktır. Bu anlayışla hareket ederek;

KALİTELİ HİZMET
KALİTELİ TESİS KONAKLAMALARI
LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM
UYGUN KOŞULLAR GENİŞ FİYAT SEÇENEKLERİ
ALTERNATİF TUR PROGRAMLARI VE DESTİNASYONLAR
PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
SEYAHAT GÜVENCESİ VE SİGORTASI İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

Kimbilir? Belki yakında bavulunuzu da biz hazırlarız.

Unutmayın, MÜDERRİS TOUR b ' aşk ' adır!

Saygı ve Sevgilerimizle.

Müderris Turizm Ailesi.

 
 
 
 
 

ŞİMDİ TATİL ZAMANI
Nerede tatil yapılır, nerede kalınır. Tüm Tatil merkez- lerindeki otellerin ayrıntılarını artık araştırmak çok kolay. Tüm güncel haberler www.muderristour.com da hemen tıklayın.

ERKEN REZERVASYON
Erken rezervasyonda inanıl- maz fırsatlar!!! Tatil prog- ramınızı erkenden belirleyip rezervasyon yaptırın çok ekonomik ve sabit fiyatlarla hayalinizdeki tatili yaşayın.

MÜDERRİS TURİZM ve SEYAHAT ACENTASI
OTELLERİN PROMOSYON DÖNEMLERİNDEN HABERDAR DEĞİLMİSİNİZ?
İŞ SEYAHATLERİNİZ İÇİN OTEL SEÇİMİNDE PROBLEM Mİ YAŞIYORSUNUZ?
DAHA AZ PARA İLE DAHA ÇOK YILDIZLI BİR TATİL Mİ ARZULUYORSUNUZ?
SON DAKİKA İNDİRİMLE- RİNDEN YARARLANMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?
ÖZEL FİYAT AVANTAJLA- RIYLA HAYALİNİZDEKİ TURA KATILMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?
ADRESİMİZ AÇIK VE NET: Müderris Turizm

 
 
 
 
Müşteri Hizmetleri
 
Bir Çin atasözü bizim hayallerimizin başlangıç noktasıydı; "Büyük yol- culuklar, küçük adımlarla başlar." Küçük adım- larımız bugün sayısı çığ gibi büyüyen müşterileri- mizle buluşmamızı, hayallerimizi büyük ölçüde gerçekleştirme- mizi sağladı. MÜDERRİS Turizm olarak sizlerin sorunlarınız ve talep- leriniz için her an hizmetinizdeyiz.
  Detay için tıklayın...
 
Rezervasyon
 
Sitemizde görüp karar verdiğiniz tura hiç vakit kaybetmeden rezervas- yon yaptırabilirsiniz.
  Detay için tıklayın...
 
 
  Ana Sayfa | İletişim / Bize Ulaşın | Dilek / İstek | Sık Kullanılanlara Ekle  

Tüm Hakları Saklıdır Copyright © 2012 Müderris Turizm

 

Müderris Turizm ve Seyahat Acentası

Bahçelievler Mah. Fatih Cad. Rauf Orbay Sok. 7/B YALOVA

Tel.:(009)(0226)814 78 31 - Fax:(009)(0226)813 31 87 GSM:(009)(0535)631 49 68

E-Mail: info@muderristour.com - E-Mail & Msn:muderristour@hotmail.com